O nas - Rectrue | Poznajcie zespół, z którego składa się nasza ekipa!
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O nas

Rectrue to otwarty dom produkcyjny, który zrzesza profesjonalistów branży filmowej z wielu dziedzin. Od 2008 roku realizujemy filmy promocyjne, reklamy telewizyjne i radiowe oraz spoty internetowe i reportaże. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenia i wielu wiernych klientów. Pod spodem znajdziecie stały zespół, który na co dzień pracuje w oddziale we Wrocławiu. Zainteresowania i pasja pchają nas jednak często daleko poza granicę miasta, dlatego w zakładce portfolio znajdziecie filmy z całej Polski i z wielu dalekich zakątków świata.

Osoby, które możecie poznać poniżej to absolwenci kierunków filmowych na Uniwersytecie Wrocławskim i Katowickim. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Staramy się na bieżąco uzupełniać umiejętności, ostatnio zdobyliśmy uprawnienia pilota bezzałogowego statku powietrznego, dzięki temu możemy wykonywać zdjęcia lotnicze na cbeałym świecie.

team_image
Igor Olejniczak

CEO, Producent

team_image
Marcin Harry Harasimowicz

Head Director, Operator, Montaż, Efekty graficzne i 3d w filmach

team_image
Pawel Orlicz

Producent Wykonawczy, Operator, Montażysta, Licencjonowany pilot dronów

team_image
Anna Olejniczak

Project Manager

team_image
Szymon Poznański

Project Manager, Operator, Montaż